• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Готвачот Бојарди Шпагети и ќофтиња, микробранови тестенини, 7. мл. чинија

Готвачот Бојарди Шпагети и ќофтиња, микробранови тестенини, 7. мл. чинија

 
DEN 19.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Готвачот Бојарди Шпагети и ќофтиња комбинира тестенини со тестенини со срдечни ќофтиња во кремаст сос од домати. Овој класичен готвач на готвач Бојарди, не содржи вештачки вкусови, бои или конзерванси. Ќофтињата на готвачот Бојарди се направени со комбинација на свинско, пилешко и говедско месо. Микробраната чинија го олеснува создавањето брз оброк за тестенини за неколку минути. Со 7 g протеини и 0 g транс маснотии по порција, готвачот Бојарди Шпагети и ќофтиња е совршен за срдечна вечера или вкусна закуска по училиште. Од сос од пица до шпагети, равиоли и лазања, има нешто за сите да уживаат од готвачот Бојарди. 7,5 мл. Микробранова чинија со готвач Бојарди шпагети и ќофтиња. Тестенини и ќофтиња направени со свинско, пилешко и говедско месо во сос од домати. Микробраните чинии на готвачот Бојарди се подготвени за само 45 секунди. Нема вештачки вкусови, конзерванси или бои. Прави вкусна закуска по училиште. 7 g протеини и 0 g транс маснотии по порција. Микробраните чинии се лесни за подготовка и лесно се чистат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ