• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Georgeорџ Брукшо 'Кралскиот Брукшау ананас I' платно уметност

Georgeорџ Брукшо 'Кралскиот Брукшау ананас I' платно уметност

 
DEN 400.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа.Уметник : Georgeорџ Брукшау Предмет : Сè уште начин на живот : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за обесеност, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на ананас на црна позадина. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ