• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
11 LED осветлен фенер за Ноќта на вештерките со наредени тикви

11 LED осветлен фенер за Ноќта на вештерките со наредени тикви

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа потресна батерија управувана со фенер е совршен акцент на вашиот декор на Ноќта на вештерките. Одликувајќи се со трио на наредени глави од тиква. Кога ќе се вклучи светлината, го осветлува дизајнот. Карактеристики на производот : Исцедениот црно -сребрен четкан фенер со дизајни за движење Карактеристики наредени тикви на зеленило и карпи птиците се искривени на црните гранчиња што се погодни вклучени или исклучен прекинувач се наоѓа на дното на основната тркалезна рачка за виси и носење бара 3 батерии на ААА - не Вклучено LED топло бело светло Препорачано за употреба во затворен простор или покриени димензии на надворешна употреба : 11 "H x 4 " W x 4 "D (исклучува рачка) Материјал (и) : Пластика/акрилна црна четкана декоративна фенер за Ноќта на вештерките со рачка. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајнирано. Дизајниран. со тикви и црни птици. Белата LED светло се вклучува со прекинувач.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ