• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вештачки аранжман на Дејзи во зелена вазна

Вештачки аранжман на Дејзи во зелена вазна

 
DEN 316.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој вештачки аранжман на маргаритки ќе донесе моментална топлина и сонце во вашиот внатрешен простор. Има огромни количини на свежи и примамливи цвеќиња кои седат на кревет со густи лисја. Поправено во мерна зелена вазна, овој украс од 11 инчи може да се искористи за украсување и подобрување на вашата бела или беж мантел. Спарете го со часовник за мантија и рамка за семејна слика за да спортувате прекрасен аранжман. • Димензии на производот : H : 11 in. W : 11 in. D : 11 во • тенџере/вазна димензии : H : 5 IN. W : 5 во. Д : 5 во. • ќе го донесе топлото чувство на лето во вашата спална соба • има многу реални и свежи цвеќиња • Користете квалитетни рачно изработени материјали • Сместена во мерна зелена вазна • Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено • Се произведуваат свилени цветни аранжмани Користење на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ