• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кора Ниле „надреалистички планини“ платно уметност

Кора Ниле „надреалистички планини“ платно уметност

 
DEN 242.72

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Всушност, таа секогаш се обидува, повеќе или помалку, апстрактна природна реалност со боја, текстура и светлина. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.Уметник : Cora Nielesubject : Пејзаж-апелатива : Модерен и современо производ Тип : Галерија-обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија, има фотографија од планински пејзаж со невреме. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Создавањето евокативни слики на кои се оддалечува од секојдневното мелење, за момент, е она што ја води. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Cora Niele „Надреалистички планини“ платно уметност. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ