• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ризи Дом Азура Хил Ах затворен килим на отворено

Ризи Дом Азура Хил Ах затворен килим на отворено

 
DEN 2080.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Елегантни ленти го прават Rizzy Home Azzura Hill AH99 Затворен / отворено површина Елегантен декоративен додаток на вашиот затворен простор за живеење, палуба или тремот. Овој рачно затегнат килим се нуди во избрани опции за големина и боја. Издржливата конструкција на полипропилен го прави погоден за употреба во затворен простор или надвор. Се препорачува професионално чистење. Достапно по ваш избор на боја. Полипропиленска конструкција. Рачно затегнат. Земја на потекло : Индија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ