• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Одвраќач M T II LT35 13.50R 121Q

Одвраќач M T II LT35 13.50R 121Q

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Најновата и најагресивната гума на теренот на РБП, возејќи го вашето возило низ најнеповолните и предизвикувачки терени со незасилен изглед, неверојатен зафат, влечење, контрола, безбедност и безбедност за вас и вашата екипа! RBP Repulsor M/T II LT35/13.50 R22 121 Q.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ