• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
24Севечна облека за удобност женски удобно вклопување еластично половината Максични здолништа

24Севечна облека за удобност женски удобно вклопување еластично половината Максични здолништа

 
DEN 351.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Класично и модерно, ова трендовски здолниште за породилно максимално здолниште од 24 Seven Comfort облека има лесна еластична лента за половината за постојана удобност во стилот. Стилското здолниште е завршено со допир на истегнување за да одговара на кој било вид на тело како шарм. Достапно во широк спектар на бои, ова здолниште е совршен додаток на гардеробата на која било мода како парче. Еластична половината. Макси должина. удобен материјал. се вклопува во истегнување. Максични здолништа за породилно. Максични здолништа за породилно. Обичен, цврст.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ