• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Се прашувам нација бебе момче спиење-дино пижами

Се прашувам нација бебе момче спиење-дино пижами

 
DEN 159.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашиот заспан-саурус е сигурен дека ги сака овие кул и удобни памучни пижами од Wonder Nation. Се продава исклучиво на и. Вклучува пижами со две парчиња. Tee : Ribbed Crewneck; кратки ракави; предна графика. Панталони : влечење на еластична лента за половината; Засилена нога со манжетни со ребра; печатење на сите. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ