• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време женски кабел за кабел за кабел со кратки ракави

Време и време женски кабел за кабел за кабел со кратки ракави

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашиот омилен е плетен кабел, што е твое? Овој удобен џемпер од време и TRU има текстурален плетен фронт што додава разноврсност во вашата гардероба за облека за работно време или изглед на викенд. Со силуета со кратки ракави, со должина на лактот, овој женски кабелски плетен џемпер лесно може да се облече или долу. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратка, должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурален плетен дизајн однапред; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Women'sенски кабел плетен џемпер од време и Tru.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ