• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Disneyенски и женски плус лиценца за пижами на Дизни Далматијанс, 3-парчиња

Disneyенски и женски плус лиценца за пижами на Дизни Далматијанс, 3-парчиња

 
DEN 448.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој сет на пижами на Дизни 3 парчиња има долги ракави, долги панталони и доаѓа со координативни чорапи. Супер мека ткаенина од Jerseyерси во Jerseyерси на полиестер ќе ве натера да се чувствувате пријатно, а чорапите ќе ги задржат нозете топли пред спиење. Сетот за пижами е направен од 100% полиестер, додека чорапите се направени од 98% полиестер и 2% спандекс. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ