• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девојки од Jordордаче слаби фармерки, големини 5-18

Девојки од Jordордаче слаби фармерки, големини 5-18

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Слабите фармерки од Jordордаче се задолжително додавање на нејзината тексас гардероба. Изработени со допир на стрии, тие имаат удобно, движење-со-нејзино вклопување. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стајлинг со 5 џеб. Истегнете тексас за удобно вклопување. 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Jordордаче истегнете тексас слаби фармерки за девојчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ