• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
DesignArt 'Етнички мотив со панел за завеси на Боемјан и еклектичен затегнување

DesignArt 'Етнички мотив со панел за завеси на Боемјан и еклектичен затегнување

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со ова акварелно сликарство со завеса за етнички мотив . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . на Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Pinkcurtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Апстракт. - Боја : розова. - Модел : Природа. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ