• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација бебе девојки Божиќен празничен фустан и кардиган, сет од 2 парчиња

Чудо на нација бебе девојки Божиќен празничен фустан и кардиган, сет од 2 парчиња

 
DEN 271.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Нејзиниот празник е едноставен како 1,2,3! Цела оваа сезона прилики повикуваат на лесна и симпатична облека од 2 парчиња поставена од Wonder Nation со печатен фустан со координативна јакна. Продаден исклучиво на. Сет со 2 парчиња вклучува : фустан и кардиган. Фустан : екипаж; печатење на сите. Вклучува кардиган. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека за одмор и кардиган со 2 парчиња облека за бебиња од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ