• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на романдер на јуниори

Без граници на романдер на јуниори

 
DEN 128.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Скокајте во овој инстант стил од без граници! Размачканите џебови на предната страна додаваат утилитарен пресврт на овој ромпер, додека силуетата надвор од рамото испорачува женски финиш. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Оф-рамо. Затворање : Стил на влечење. Ракави : ракави на лактот со детали за вратоврска. Ocketsебови : 2 џебови со размавта на предниот дел. Карактеристики : детали за копчето од предната страна; еластична половината. Оф-рамо романдер за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ