• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сафавиех Чаринг Лајт 15. во. Диа. Крст Флеш Планината

Сафавиех Чаринг Лајт 15. во. Диа. Крст Флеш Планината

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција За Осветлување сафавиехмислете ја висината на модата. Светлината На Таванот На Крстот Одразува стилски преоден изглед во секоја соба или ходник. Изработен од челик со античка златна завршница, неговиот прекрасен Х мотив опкружува бела памучна тапанска нијанса. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесен за чистење и одржување. Потребно е мало собрание. Боја : Антички Злато. Боја На Сенка : Бела. Точка Димензии : 15.4 во. В х 15.4 во. Д х 6.1 во. Х. Изработени Со Железо. Сенка Материјал : 100% Памук. Сенка Висина : 4.375 во. Х.Сенка Дното Димензии : 13.25 во. Л х 13.25 во. В.Сенка Топ Димензии : 13.25 во. В х 13.25 во. Л. Боја На Кабелот : Црна/Бела. Должина на кабелот : 6 инчи. Приврзок Димензија : 6 во. Сертификација светилка : УЛ. Димензии на крошна : 7 Во W x 7 инчи. Д х 0.75 во. Тип На База На Сијалица : Е26. Вклучен тип На Сијалица : ЦФЛ. Максимална Моќност : 13w. Лумен : 830. Количина На Светилки : 2. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Пред чистење на било која светилка сенка или тела, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата бидејќи тие може да го оштетат финишот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ