• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Клик Дами Потпирање Дама Пакет Јакна

Клик Дами Потпирање Дама Пакет Јакна

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа лесна обвивка го прави патувањето ветре. Оваа јакна отпорна на вода од 100% полиестер се одликува со патенти со обратна намотка и предни џебови со патенти. 100% Полиестер. Отпорен на вода. Лесна тежина школка ткаенина. Прикачена хауба. Обратна серпентина патент. Предни џебови со патенти. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ