• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Демарини Д-Тим Носење Случај Бејзбол Палка, Чевли, Мобилен Телефон, Шлем, Ракавица, Црвено

Демарини Д-Тим Носење Случај Бејзбол Палка, Чевли, Мобилен Телефон, Шлем, Ракавица, Црвено

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Вие сте сериозен играч на топка и ви треба подеднакво сериозна торба што може да се справи со целата ваша опрема. Торбата Со Лилјаци Со Тркала На Д-Тимот е вашиот одговор : Држи до 6 лилјаци; посебен оддел за чевли; страничен џеб за мобилен телефон; база отпорна на вода; интегрирана кука за ограда; Тркала за тркалање; Водоотпорен мрежен џеб внатре; Кабриолет ремени за рамо за опционално носење во стил на задно пакување. Демарини Д-Тим Носење Случај Бејзбол Палка, Чевли, Мобилен Телефон, Шлем, Ракавица, Црвено Компатибилен со бејзбол палка. Торбичката за носење нуди сигурно, практично решение за складирање. Ракувајте со опцијата за носење за носење за да обезбедите максимална употребливост и удобност. Функција за џеб за чевли за максимална продуктивност со дополнителна сигурност. Доаѓа во црвена боја за подобро да одговара на вашата тема и стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ