• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Декмодирајте Рачно Изработено Сребрено Манго Дрво Бо Со Геодетски Детали И Капак Со Шарки

Декмодирајте Рачно Изработено Сребрено Манго Дрво Бо Со Геодетски Детали И Капак Со Шарки

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Декмод Рачно Изработена Сребрена Манго Дрвена Кутија со Геодетски Детали и Капак со Шарки е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Практична, но стилска надградба која веднаш го издигнува изгледот на вашата соба. Совршен начин да додадете длабочина и текстура на вашиот површински простор со оваа компактна и дискретна кутија. Се одликува со сјаен сребрен алуминиумски капак и Крајбрежна дрвена основа. Дизајниран со црни гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Оваа ставка бродови во 1 картон. Одлично лесно парче за складирање за секој простор во вашиот дом, ставете ја оваа ставка на маса за конзоли, масичка за кафе или наметка за покачен изглед. Дрвената кутија прави одличен подарок за секоја пригода. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, нема две да бидат слични, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Погоден само за внатрешна употреба. Произведено Во Индија. Крајбрежен стил. Простор инспириран од крајбрежјето е изграден околу идејата за опуштена, безгрижна атмосфера. Изработени од цврсто манго дрво. Природно дрво со полу сјај сребрена завршница. Содржи природен камен наречен син агат, познат по тоа што дава смирувачки енергии. Оваа кутија е со димензии 10 "Л х 6" В х 3 " Ч, тежина : 1,0 фунти. Правоаголни кутии со цврст модел. Избришете ја со сува крпа. Дрвената кутија има метален капак со шарки со камен од агат залепен на врвот. Крајбрежен стил. Декмод Рачно Изработена Сребрена Манго Дрвена Кутија со Геодетски Детали и Капак со Шарки прави совршен додаток на секој дом.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ