• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ohtsu НА 255 70R 109T T Сите Теренски Гуми Одговара: Ford F-XL, 1999-Chevrolet Silverado LT

Ohtsu НА 255 70R 109T T Сите Теренски Гуми Одговара: Ford F-XL, 1999-Chevrolet Silverado LT

 
DEN 1891.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Ohtsu НА4000 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Од целото време влечење на целиот терен засилена контрола на контролата на патиштата Преглед На возењето На патот Ohtsu AT4000 е гума за сите терени за сите сезони произведена за спортски комунални возила и лесни камиони.Гумата промовира г (повеќе..) Големина : 255/70Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Целиот Терен. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2002-04 Шевролет Силверадо 1500 ВТ 2001-03 форд Ф-150 ХЛТ 2003 Форд Експлорер ХЛТ 2001 Форд Експлорер Спорт Трак База 2006 Шевролет Силверадо 1500 ВТ 2002 Форд Експлорер Спорт Трак 2005 Шевролет Тахо ЛС 2005 шевролет силверадо 1500 База 2010-11 Форд РЕНЏЕР xlt 1996-99 FORD EXPLORER XLT 1997-2002 форд експедиција Xlt 2000 Ford Explorer Xl Флота 1997-2000 Форд ф-150 lariat 2006-09 форд ренџер fx4 1999-2001 гмц сиера 1500 sle 2002 Ford Ranger Xlt 2003-04 ford explorer sport Trac Xlt 2004 Форд F-150 Наследство Xl 2003-04 Gmc Сиера 1500 Sle 2002 Gmc Сиера 1500 ht 2005 Ford Explorer Sport Adrenalin 2005 Ford Ranger Edge 2001 ford explorer xlt и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ