• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
61.5 Црна Диксон Мрежа Мини Приврзок Таванот Светло Тела

61.5 Црна Диксон Мрежа Мини Приврзок Таванот Светло Тела

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Гроздобер стил ја исполнува модерната технологија во Нашиот Мини Приврзок ПРЕДВОДЕН Од ДИКСОН. Цилиндрична мрежеста нијанса е суспендирана во квадратна рамка, што му дава привлечност на приврзокот на крајот на векот. Рамката слична на кафез е изработена од метал и е завршена во античка бронза. Диксон виси од метална таванска крошна и жичен кабел, кои се завршени во соодветна античка бронза. Приврзокот е опремен со нашиот најсовремен модул ПРЕДВОДЕН од УМЕТНОСТ, што значи дека ќе ви овозможи приближно 50.000 часа безгрижно осветлување. Одличен избор за кујнски острови или ќошиња за појадок, нашиот Мини Приврзок ПРЕДВОДЕН Од ДИКСОН, исто така, служи како прекрасно рефлектор над повремена маса. Црна диксон мрежа виси приврзок светлина тела. Лесно се вклучува и исклучува со хардверски прекинувач. Бара 1 7.5 вати-не се вклучени. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мери 61,5 инчи висок со дијаметар од 7 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ