• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ханза Вудленд И Прери Коатимунди Бебе Со Повеќе Бои 4825

Ханза Вудленд И Прери Коатимунди Бебе Со Повеќе Бои 4825

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ханза создаде повеќе од 8000 фино изработени, рачно извајани реални репродукции на животни.Карактеристики рачно Изработена Колекција на реални кадифни животни.Колекција : Вудленд И Прериеколор : Мулти-Колорматеријал : Големина На Синтетички Влакна : 11,81 х 3,94 х 7,87 Бара Склопување : Номад На Филипините Ханза Кадифен Бебе Коатимунди, 12" : Изработен од 60 проценти полиестер/40 проценти акрилик. Внатрешното полнење е 100 проценти полиестер. Приближни димензии : 16.25" х 4 "х 10.75".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ