• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Смитсонијан Институција Рок Тамблер, Секој

Смитсонијан Институција Рок Тамблер, Секој

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Паѓајте груби карпи во полирани камења со Каменот Смитсонијан. Користејќи го истиот процес што го користат океаните милиони години, механичкото дејство на превртување помага да се произведат убави, сјајни камења од обичните карпи. Со Овој комплет Смитсонијан, децата можат да создадат голем број ѓердани, шарм и привезоци со користење на одредени камења. Тие можат да уживаат во некои убави шарм и накит, а исто така учат како океанот произведува слични камења. Смитсонијан Рок Тамблер : Механичка акција за паѓање научно учење китсаме процес што го користат океаните милиони години децата можат да направат ѓердани, шарм и приврзоци за клучеви за секојдневно носење груби карпи во полирани камења децата можат да користат карпи од целото соседство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ