• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лугз Женски Магија Мода Оксфорд Патики

Лугз Женски Магија Мода Оксфорд Патики

 
DEN 448.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Отстранете ги врвките Со Женските магии на Лугз, дизајнирани да бидат удобни од самиот почеток. Овие стилски патики имаат солиден надворешен ѓон со дополнителен стисок и стабилност за да ве држат заземјени. Амортизирана влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Гумен надворешен ѓон со дополнителен зафат, вулканизиран. Класичен стил на лизгање со странични панели што се протегаат за лесно вклучување/исклучување. Поставата за дишење. Поместена јака за удобно вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ