• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Викерман 20 Кобалт Блу Меркур финалето, на 2

Викерман 20 Кобалт Блу Меркур финалето, на 2

 
DEN 228.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Викерман 20" Кобалт Блу Меркур Финалето. Овој украс е направен од пластика отпорна на кршење и има дупчено и жично безбедно капаче за лесно и сигурно украсување. Оваа уникатна ставка е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи е жива завршницата добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 2 орнаменти по торба. Пластиката отпорна на кршење ќе трае со години. Безбедно за деца и домашни миленици. Дупчат и Јамка за безбедно виси. Цветната жица безбедно го прицврстува украсот на дрвото. Се одликува со жива завршница која ќе одговара со различни декор. Вклучува 2 орнаменти по пакување. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ