• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Стр N:141.56027

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер Стр N:141.56027

 
DEN 3022.88

Количина на стоки
Достапно на барање

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер П/Н : 141.56027 Краток Опис : Полу НАТОВАРЕН ДЕБЕЛОМЕР Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Одговара Изберете : 1976-1978 ЏИП ЏИП 1977 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП 1974-1975,1978-1980 МЕЃУНАРОДЕН ИЗВИДНИК 1976-1977 МЕЃУНАРОДЕН СТРОГ ИЗВИДНИК 1974-1975 МЕЃУНАРОДНА СВЕТЛОСНА ЛИНИЈА 1972-1974 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ КОПЈЕ 1973-1976 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ГРЕМЛИН 1973-1976 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ХОРНЕТ 1974-1978 американски мотори матадор 1975-1976 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ПЕЈСЕР 1974 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ АМБАСАДОР И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ