• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Иновативни Осветлување 200-4481-ПРЕДВОДЕНА Маркер Светлина 2. во. Овално-Црвено

Иновативни Осветлување 200-4481-ПРЕДВОДЕНА Маркер Светлина 2. во. Овално-Црвено

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Иновативни Осветлување Е Овална 2.5 во. Led Маркер Светлината работи 9 до 16 волти dc системи. Се одликува со конфигурација ПРЕДВОДЕНА од 2 И има 100.000 часа работен век. Енергетското извлекување на оваа маркерска светлина е 55 ма. Сонично запечатените поликарбонатни леќи и куќиштето се доказ за удари и вибрации. Може да се монтира само хоризонтално. П2 И П3 номинална маркер светлина. Работи 9 До 16 волти еднонасочна струја системи. 2-ПРЕДВОДЕНА конфигурација. Може да се монтира само хоризонтално. Боја На Објективот : Црвена. Големина : 2.60 во. L x 1.90 во. W x 0.66 во. D.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ