• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Адарио Cu Куатро-Порторико Стрингс

Адарио Cu Куатро-Порторико Стрингс

 
DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Жиците D ' Addario EJ96 се дизајнирани за 10-стринг поставување На Порториканскиот куатро, генерално подесени во четвртини, B до Е.Дизајниран за Порториканскиот куатро. Обичен челик и сребрена конструкција на бакарни жици. Топол и проектиран, долготраен тон. 10-жици, генерално подесени во четвртини-б на Е. еколошко, отпорно на корозија пакување за жици кои се секогаш свежи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ