• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Серапи Глен Ориентална Област Килим, Црвена Сина, 9' 12'

Серапи Глен Ориентална Област Килим, Црвена Сина, 9' 12'

 
DEN 2207.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Големина : 9 'х 12'. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ