• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ројал И Лангникел Насликајте Свој Сет За Сликање Ремек-Дело, Хемптон Бич

Ројал И Лангникел Насликајте Свој Сет За Сликање Ремек-Дело, Хемптон Бич

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Сѐ што е потребно за да го насликате сопственото ремек-дело Во еден пригоден комплет Без броеви Овие Комплети За Мајсторски парчиња ви овозможуваат многу поголема слобода отколку комплетите за боја по број и се природен чекор напред од нив. Овие слики се претходно испечатени на платно во избледено црно-бело, се што правите е да додадете боја без потребни вештини За засенчување Овој комплет содржи едно претходно испечатено испружено платно од 11х14 инчи, дванаесет цевки акрилни бои, послужавник за мешање боја, една рамна четка, една тркалезна четка и една брошура со инструкции. Дизајн Хемптон Бич. Во согласност СО АСТМ Д4236. Увезени. Сосема Ново. 090672334657. Кралската Четка. АПОМ6.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ