• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
А1хц Прв Впечаток Брокат 24 36 Еко-Поли Внатрешна Надворешна Подлога

А1хц Прв Впечаток Брокат 24 36 Еко-Поли Внатрешна Надворешна Подлога

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа подлога за стругалка е направена со полипропилен и трошка од гуми. Завршувањето на трошките против лизгање дава дополнително држење на подот и го спречува движењето на подлогата. Оваа подлога има мека површина и гумена водоотпорна подлога за да спречи оштетување на вашите дрвени подови. Заробете ја нечистотијата, калта и водата пред да стигне до вашиот тепих. Спречете ги кучињата, мачките и миленичињата да внесат нечистотија во вашиот дом. Ставете ја вашата подлога внатре во влезот и спречете ги децата да внесат нечистотија во вашиот дом. Едноставно протресете, четкајте или вакуумирајте за лесно чистење. КОРИСТЕТЕ внатрешно или НАДВОРЕШНО - БЕЗБЕДНО тврдо дрво, мермер, плочка, ламинат, тепих, винил, бетон, палуби. ФАЌА И ДРЖИ ВОДА : Држи вода. Гребен дизајн и полипропиленска граница чувајте вода и остатоци на подлогата, а не на подот. ПРЕМИУМ КОНСТРУКЦИЈА висока 3/8 инчи. ИЗДРЖЛИВ И ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Протресете или вакуумирајте за да ја отстраните нечистотијата, исчистете го цревото и исушете ја линијата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ