• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Мојата Голема Тетка Ме Сака Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Мојата Голема Тетка Ме Сака Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мојата Голема Тетка ме сака плажа рак момче или девојка Дете маица подарок облека. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Мојата Голема Тетка Ме Сака Дете Краток Ракав Маица Унисекс Јаглен 3 T. Мојата Голема Тетка ме сака Дете Маица со симпатична плажа рак. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. подарок од внука внук детска облека облека дете дете од предучилишна возраст дете hws.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ