• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Семејство Меихуида Божиќни Пј Сетови За Појавување На Бебешки Божиќни Џеми За Возрасни И Деца Комплет Божиќна Облека За Спиење

Семејство Меихуида Божиќни Пј Сетови За Појавување На Бебешки Божиќни Џеми За Возрасни И Деца Комплет Божиќна Облека За Спиење

 
DEN 122.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Должина На мтттопс : 72/28, 35 тбуст : 114/44, 88 Должина на тпант : 107/42, 13 тип : 112/44. 43t Hip : 100/39. 13 t Bust : 120/47. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате. За најдобри резултати, измијте ја облеката рачно. 05t Bust : 84/33. Детска Големина(См)/(инчи)tttttttttttt t t t. Советувана Возраст : t8-9 Години Ttops Должина : 52/20, 47t Bust : 80/31, 50 Tpant Должина : 73/28, 74t Hip : 83/32. XXLt Ttops Должина : 78/30, 71 t Bust : 132/51, 97 Tpant Должина : 113/44, 49 t Hip : 130/51, 18. 24 Tpant Должина : 109/42. М t Tops Должина : 66/25, 98 t Bust : 104/40, 94 Tpant Должина : 104/40, 94t Hip : 107/42. Советувана Возраст : t11-12 години Ttops Должина : 60/23. 91 t Hip : 118/46. XL t Tops Должина : 70/27, 56 t Bust : 114/44, 88 Tpant Должина : 108/42, 52t Hip : 117/46. Мек Материјал : божиќниот комплет Пижами родител-дете е изработен од полиестер, кој е мек и удобен на допир, пријателски за кожата и дише. XLt Ttops Должина : 76/29, 92 t Bust : 126/49, 61 Tpant Должина : 111/43, 70 t Hip : 124/48, 82 . 07 Tpant Должина : 78/30. Советувана Возраст : t10-11 години Ttops Должина : 56/22. Советувана Возраст : т6 - 12 Месецидолжина : 63/24, 80тбуст : 58/22, 83. Советувана Возраст : t13-14 години Ttops Должина : 64/25. 62t Bust : 88/34. 11t Bust : 72/28. 35 Tpant Должина : 63/24. 80t Hip : 71/27.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ