• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Куку Секси Пижами Во Собата За Жени, Женски Секси Чипка Сатен Пижами Ками Врвот Пјс, Долна Облека Спиење Шорцеви Во Собата Ноќна Облека

Куку Секси Пижами Во Собата За Жени, Женски Секси Чипка Сатен Пижами Ками Врвот Пјс, Долна Облека Спиење Шорцеви Во Собата Ноќна

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршен за Денот На Вљубените, Годишнината, Ноќта На Состанокот, Божиќ, Свадба, невестински туш, Меден Месец, Фотосесија и Облека за Спиење. Оваа деликатна долна облека за боди за жени е лесна, издржлива и има способност за истегнување. Чипката има прекрасен цветен дизајн на неа. И на дното на пижами сетови за жени 2 парче е секси плен шорцеви, секси долна облека пјс шорцеви во собата може да биде не само за дневна ноќна облека, но, исто така, како смешни идеи за двојка ноќ. СЕКСИ ПИЖАМИ ЗА ЖЕНИ-Жени пј шорцеви дизајнирани со висок еластичен струк, низок пресек, V вратот, толку секојдневно лабаво вклопување. Длабоко деколте, секси прилагодливи ремени кои се меки и удобни за кожата. Свилените пижами за женски комплети за облека не се совршени само за облека за спиење за забава со пижами, дома, неверојатно удобна секси долна облека за жени за забава за деверуша, туку се користат и како блуза во стилот на кошула за палто. СВИЛА ПИЖАМИ СЕТОВИ-WEWINK cukoo секси пижами во собата за жени облека за спиење долна облека сетови со шорцеви и мека сатен свила тенка ткаенина.95% Полиестер, 10% Затворање На Меѓуножјето Со Еластан И ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ НА Ремени-С, М, Л Меко за допирање на едноделно боди од тантела што е удобно за целодневно носење, под облека, самостојно и за специјални прилики. ?? Содржина на пакетот : едно Парче долна Облека Боди за Миење Раце, Ладна Или Млака Вода, Закачете ја да се исуши. 95% Полиестер, 5% Увезен Спандекс Повлечете го затворањето ако комплетот пижами е збрчкан, можете да го пеглате пред да го носите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ