• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Рамни Сандали Се Лизгаат На Чевли На Плажа Летни Танга Сандали Забава Со Монистра Лесен Боемски Црн 8.5

Женски Рамни Сандали Се Лизгаат На Чевли На Плажа Летни Танга Сандали Забава Со Монистра Лесен Боемски Црн 8.5

 
DEN 222.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Прилики : рамните сандали може да се користат во секоја случајна пригода, шопинг, одмор, плажа, одмор, забава, пешачење и така натаму.5, САД 7, САД 7. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Погоден за прошетки на отворено, забава, концерти, одмор, забави, работа, свадби и плажи или други прилики за одмор. Жените сандали со низок клин обезбедуваат најудобно искуство за вашите стапала. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Удобни Рамни Сандали : боемските танга сандали се направени од мушка, стп и тпр материјал со еластична лента за глуждот. Одлично Вклопување : лизгачки танга сандали со дизајн на еластична лента за да ги држите стапалата до ѓонот што е сигурен и цврсто прицврстен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ