• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хари Чад Претпријатија Кт Цејлон Сина Дијамантска Нараквица, 14к Бело Злато

Хари Чад Претпријатија Кт Цејлон Сина Дијамантска Нараквица, 14к Бело Злато

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

21 Кт Цејлонска Сина Дијамантска Нараквица, 14к Бело Злато ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Постојат 24 сини сафири приближно 0,75 карати просечна големина и дијаманти приближно 3 карати. Природни камења минирани од земја. Спецификацииметално Име : 14к Име На Бел Златен Камен : Дијамант И Син Сафирестон Сече : Тркалезна И Овалтотална Камена Тежина : 21 Каратбој На Дијаманти : F / GClarity На Дијаманти : VS1/Vs2квалитет : Aaalghth : 7"Тежина : 1 фунти - SKU : HRRY64034 Хари Чад Претпријатија 57597 21 КТ Цејлон Син Дијамант нараквица, 14к Бело злато.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ