• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wiueurtly Ѕид Налепница Букви 3d Плочка Налепници НАПРАВИ САМ ВОДООТПОРЕН Самолепливи Ѕид Налепници

Wiueurtly Ѕид Налепница Букви 3d Плочка Налепници НАПРАВИ САМ ВОДООТПОРЕН Самолепливи Ѕид Налепници

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 15х15цмпак од 10 листови-кутија од 10 листови висококвалитетни налепници ЗА плочки ОД 3Д гел, со вкупна покриеност од околу 1 квадратен метар (може целосно да го пополни секој агол)лесно е да го направите тоа сами-држете се до плочките за прскање во кујната или бањата, самолепливи, стабилна адхезија, може да бидат добро зашиени и инсталирани според големината, може да се свиткаат до аголот, без фугирање, без лепак, без хаос, без специјални алатки, не е потребно искуство. Пакување Од 10 Листови-Кутија Од 10 Листови Висококвалитетни Налепници ЗА Плочки ОД 3Д Гел, Со Вкупна Покриеност Од Околу 1 Квадратен Метар (Може Целосно Да Го Наполни Секој Агол) Кора Од Ѕидни Плочки и Стап За Украси За Налепници За Ѕидна Хартија За Спална Соба Баба Инхалатор Ѕид Налепница Ѕид Бебе Момче Ѕид Налепници.Никогаш не пожолтувајте со текот на времето-за разлика од другите брендови на пазарот, нашите плочки никогаш нема да пожолтат со текот на времето.Симпатична Позадина За Спална Соба Бебе Девојка Ѕид Налепници Цвеќиња Училница Налепници На Ѕид Налепници Дома Лесно Е Да Го Направите Тоа Сами-држете Се До Плочките За Прскање Во Кујната Или Бањата, Самолепливо, Стабилно Лепење, Може Да Биде Добро Зашиено и Инсталирано Според Големината, Може Да Се Свитка До Аголот, Без Фугирање, Без Лепак, Без Неред, Без Специјални Алатки, Не Е Потребно Искуство.10 х 3д налепници за плочки површина на покривање : големината на плочката за кора и стап е приближно (приближно 10 см х 10 см). Детска Гардероба Девојка Соба Налепници За Ѕид Дома Налепница Сјај Во Налепници Ѕид Налепници За Девојки Соба. Тој е мал и удобен, лесен за употреба и може да го покрие секој агол. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако Не Може Да Се Залепи, Користете Лепак за Да Помогнете.Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ