• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Двојно Завршена Четка За Сенки За Веѓи Фондација Козметичка Алатка За Шминка

Двојно Завршена Четка За Сенки За Веѓи Фондација Козметичка Алатка За Шминка

 
DEN 95.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Оваа професионална козметичка четка помага да се направи шармантна шминка секој ден. Влакната со врвни влакна се за вашата кожа и здравје. Рачката на алуминиумската цевка со прецизен дизајн е удобна за држење. Изберете еден и сигурно може да ги задоволи сите ваши потреби. Функција. - Боја : Плитко Матирано Злато. - Материјал : Алуминиум, влакна. - Големина : Околу 16 Х 0,8 Х 0,3 см. - Премиум четки помагаат да се направи шармантна шминка секој ден. - Рачката на алуминиумската цевка е обезбедена за долготрајна употреба и е лесна за држење. - Влакната со врвни влакна создаваат природен изглед на шминка што сочинува рамномерно. - Совршен и за секојдневна употреба и за професионална употреба. - Подарок за вашата девојка или дами кои обично сочинуваат. Премиум четки помагаат да се направи шармантна шминка секој ден. Рачката на алуминиумската цевка е обезбедена за долготрајна употреба и е лесна за држење. Влакната со врвни влакна создаваат природен изглед на шминка што сочинува рамномерно. Совршен и за секојдневна употреба и за професионална употреба. Подарок за вашата девојка или дами кои обично сочинуваат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ