• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Летни Зделки За Заштеда

Летни Зделки За Заштеда

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Модни Жени Летни Лежерни Лабави Џебни Еластични Половини Цврсти Панталони Каприс Панталоникарактеристики : 1. Женски Широки Панталони За Нозе; Жени Јога Панталони Со Висок Струк; Летни Панталони За Жени; Женски Еластични Панталони За Широки Нозе Со Половината.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Материјал : Полиестер.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава.Погоден За Сите сезони .Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. Женски Патент Кратки Панталони; Женски Обични Панталони; Женски Врвки Исечени Панталони; Памучни Ленени Панталони Плус Големина за Жени. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден, Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Летни Зделки За Заштеда 2023! Таголд Летни Памучни И Ленени Панталони за Жени, Модни Жени Летни Лежерни Лабави Џебни Еластични Половини Цврсти Панталони Каприс Панталони.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ