• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Cor Агол Прозорец Завеса Прачка диа. 48-84 - Црна

Cor Агол Прозорец Завеса Прачка диа. 48-84 - Црна

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно и без напор украсете ги вашите аголни прозорци со нашите нови телескопски аголни прачки. Две 13/16 во. завеса прачки прикачи преку агол топката конектор кој им овозможува за речиси 360 на ротација. Овие висококвалитетни челични прачки се нагласени со украсни завршни крајни парчиња. Вклучува две 13/16 во. завеса прачки, агол конектор и монтажа хардвер. Проекција : 2.875 во. Финалиња Мерка : 3 "х 2.5 " х 2.5". Секоја страна се протега до избраната должина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ