• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Географски збирки поврзани Со Шкотска направени Од Волтер Мекфарлан Волумен в .[ Кожна Врзана]

Географски збирки поврзани Со Шкотска направени Од Волтер Мекфарлан Волумен в .[ Кожна Врзана]

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки.Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Ланг : -енг, Том : - Том в. Географски збирки поврзани Со Шкотска направени Од Волтер Мекфарлан Волумен в. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме.3, Страници 492, Печати На Барање. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Ова ремек-дело е прецизно Препечатено во 2023 година, користејќи го непроценливото водство на оригиналното издание објавено пред многу години во 1906 година. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ