• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Банер Фото Позадина Конфети Разубавување Среќен Сребрен И Дупка Златен Роденден Без Светки Сјај Домашен Декор

Банер Фото Позадина Конфети Разубавување Среќен Сребрен И Дупка Златен Роденден Без Светки Сјај Домашен Декор

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Зголемете ја роденденската атмосфера.Ви благодариме за разбирањето.Среќен роденден маса декорација.Големина : 2, 5х1, 5см квантитет : една кеса и висок квалитет.Стил : роденден конфетиматеријал : Тежина : 30 ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.1 торба роденден конфетиповеќе дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Боја : Злато и Сребро Тежина : 30гр. Среќен Роденден Маса Декорација. 1 Торба Роденден Конфети. Боја : злато и сребро. Големина : 2, 5х1, 5см.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ