• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Земајќи Мода Женски Кардиган Зимски Кардиган Плетење Кадифен Дуксер Јакна Топла Надворешна Облека Палто Кардиган Џемпери За Жени Каки Л

Земајќи Мода Женски Кардиган Зимски Кардиган Плетење Кадифен Дуксер Јакна Топла Надворешна Облека Палто Кардиган Џемпери За

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Големина Големина Size Bust Shoulder Length S483490cm/35.43"37cm/14.57"71cm/27.95"M6103692cm/36.22"38cm/14.96"72cm/28.35"L8123894cm/37.01"39cm/15.35"73cm/28.74"XL10144096cm/37.80"40cm/15.75"74cm/29.13"XXL12164298cm/38.58"41cm/16.14"75cm/29.53" Големина : СУС Големина : 4uk Големина : 8eu Големина : 34 Bust : 90cm/35.43"Рамо : 37cm/14.57"Должина : 71cm/27.95"Големина : Mus Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 36 Bust : 92cm/36.22"Рамо : 38cm/14.96"Должина : 72cm/28.35"Големина : LUS Големина : 8uk ГОЛЕМИНА : 12 EU ГОЛЕМИНА : 38bust : 94cm/37.01"рамо : 39cm/15.35"должина : 73cm/28.74"големина : xlus големина : 10uk големина : 14 EU МАТЕРИЈАЛ : КАРДИГАН е направен од удобен и мек материјал, опуштено и удобно палто со Добро растегливо ве прави попријатни и пријатни. Натпревар : палтото може да одговара со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Оваа облека погодна и за внатрешна и за надворешна благодарение на стилскиот изглед и супериорната ткаенина.Создавање секојдневен стил. Прилика : Овој Кардиган Убаво Ги Задоволува Вашите Дневни Потреби И Го Покажува Вашиот Шарм, Кој Може Да Се Носи На Работа, Спорт, Одмор, Забава, Одмори, Патувања И Други Прилики . Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ