• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Велими Девојки Момчиња Борбени Чизми Кадифен Обложени Чизми До Глуждот Ѓон Топол Чизми Свадбени Чевли Училиште Нелизгачки Страничен Патент Обични Чизми Бели 6 мал

Велими Девојки Момчиња Борбени Чизми Кадифен Обложени Чизми До Глуждот Ѓон Топол Чизми Свадбени Чевли Училиште Нелизгачки Страничен

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Предниот дел со врвка со странично затворање на патентот за лесно вклучување и исклучување и заоблен прст нема да ги натера вашите деца да се преполни заедно и да им помогне на стапалата да растат здраво. Овој пар чизми ќе биде прекрасен подарок за родендени, празници или која било друга пригода. Лесно За Ставање/Исклучување : дизајнот на врвка ги прави децата чизмите до глуждот цврсто да се вклопат, а страничниот патент го олеснува облекувањето и соблекувањето. За гарантирање топлина во тие студени и влажни денови. Повод : Совршен За училиште, фустан, свадба, свечена, празник, забава и изведба. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ