• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ВНА ЦВ 10. во. Дијаметар Пластика, Класичен Софтвер Плочи-Јасно

ВНА ЦВ 10. во. Дијаметар Пластика, Класичен Софтвер Плочи-Јасно

 
DEN 1239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено од цврста пластика.Создава елеганција на кина во издржлива пластична форма.Убавината на кина во комбинација со леснотијата на еднократна употреба.Додава допир на благодат во секоја пригода. Стилските пластични садови за вечера се направени за да бидат цврсти. Ја претставува елеганцијата на кина во потрајна пластична форма. Обезбедува погодност за лесно чистење и еднократна употреба. Додава допир на благодат во секоја пригода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ