• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гридирон сопира керамички предна подлога за сопирачки постави возачот и страната на патникот се вклопуваат Изберете: 2007- Ford Edge,- Mazda CX-5

Гридирон сопира керамички предна подлога за сопирачки постави возачот и страната на патникот се вклопуваат Изберете: 2007- Ford

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава. Процес на желба за да се елиминира периодот на пробив. Овие влошки за сопирачките се загарантирани за да ги соберат сите возила во табелата за компатибилност. Задоволни да ги соберат следниве возила : Ford Edge 2007-2015 Lincoln Mkx 2007-2015 Mazda CX-7 2007-2012 Mazda CX-9 2007-2015 Gridiron Сопира со високи перформанси со керамички сопирачки сопирачки подлога предни предни страни предни предни предни Влошките на сопирачките на возачот и патничкиот (4 вкупно) сопирачки од гридирон керамички предна сопирачка подлога на возачот и страната на патникот-ID1258 (го заменува Дел# D1258) FITS Изберете : 2007-2015 Ford Edge 2019-2021 Mazda CX-5 4 CYL 2,5 L 2007- 2015 Lincoln Mkx 2007-2020 Mazda CX-9 2007-2012 Mazda CX-7 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ