• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Epson Expression Et- Ecotank - Мултифункционален печатач - боја - мастило -џет - - A4 легално - до 7. ppm - до PPM - листови - USB 2.0, Wi -Fi

Epson Expression Et- Ecotank - Мултифункционален печатач - боја - мастило -џет - - A4 легално - до 7. ppm - до PPM - листови

 
DEN 3199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

EPSON EXPRESSION ET-2500 ECOTANK-Мултифункционален печатач-Карактеристики и придобивки од клучот во боја : Брзо, висококвалитетно печатење и копирање Брзо печатење или копирање на документи и фотографии, добијте остар текст и живописна, вистинска боја. Epson Connect - Печатете и споделете од каде било. Ултра ниска цена шишиња со мастило за замена - и лесно ги пополнува резервоарите за мастило. Копирање со еден допир-брзо добијте висококвалитетни копии. Лесно - Копчиња за контролни панели за корисникот. Мала големина, одлична изведба - Заштедете простор во вашиот дом или мала канцеларија. Што е вклучено : Epson Expression ET-2500 Ecotank. Касета - црна. КАРТРИДЕ - ЦИАН. Касета - Магента. Касета - жолта.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ