• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Terra & Sky Women's Plus Plus Size Menabet Menweet Sweatshirt, 3-пакет, големини 0x-4x

Terra & Sky Women's Plus Plus Size Menabet Menweet Sweatshirt, 3-пакет, големини 0x-4x

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Зачудувајте се и соберете се со овие тера хитер : 63% памук/37% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Пакет од 3 џемпери. Женска плус големина џемпер од екипаж од Тера и Скај.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ