• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стариот зачин Rela во балсам за шампон, сите типови на коса, лаванда, 21. fl oz

Стариот зачин Rela во балсам за шампон, сите типови на коса, лаванда, 21. fl oz

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Шампон и разладување со стариот зачин се релаксираат 2in1. Тоа е шампон и балсам на проток за одење со вид на човек. Како е толку студено што мора да се прашувате? Убаво е, смирувачки ефект доаѓа од мирисот на дивата лаванда. Дивата лаванда е малку постепена од редовната, обична лаванда. Она што во основа се сведува е дека останува до 9 часот. наспроти 8 стр. Затоа, испуштете ги и оставете ги смирувачките мириси и богатата, Судси формула нежно исчистете ја нечистотијата, маслото и стресот. Друга причина да се опуштите : старите производи за нега на коса за зачини се инспирирани од бербери и изработени за резултати од квалитетот на берберницата. Навлажнувачки, миризливи две придобивки, едно шише : Стариот зачин се релаксира 2in1 не оди само со протокот - исто така ја чисти и навлажнува вашата коса. Бидете неверојатни : Чувствувајте се како само што ја оставивте најдобрата берберница која исто така се дуплира како повлекување на велнес. Квалитет на берберницата : Инспириран од бербери и направен за резултати од квалитетот на берберницата. Толку свежо, толку чисто : остава дури и вашата коса да се чувствува малку повеќе студено. Машки мириси : Дишете во смирувачки мирис на дива, дива лаванда - дишете сè друго. Навлажнувачки. Миризлива.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ