• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Изматете го женскиот без ракав ками руфле мини сундерс

Изматете го женскиот без ракав ками руфле мини сундерс

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Здраво сонце! Уживајте во Boho-Vibe и без напор стил на разоткриен мини фустан на Scoop. Лизгајте го и преземете го денот со чиста женственост. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit со малку поцврсто сечење што е тенок низ колковите. Должина : мини должина; 25 "Од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Џебови : Ништо. Карактеристики : тркалезно деколте со мало тресење пред и грб; мини-зимска а-линија; лесна; ; нелинирани. Позитивно убаво. Сериозни летни вибрации во опуштен, лесен стил . Minенски мини сунсар од лажичка. лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Вашиот поглед на сè што правите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ